کد خبر : 71651
تاریخ : 1402/4/29
گروه خبری : جامعه

برخورد قاطع با ترک‌فعل مسئولان در زمینه رفع موانع تولید

حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی در معیت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان و در راستای بازدیدهای هفتگی مسئولان ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کردستان از کارخانجات و واحدهای تولیدی، از شرکت «قزل‌آلای وحدت سنندج» واقع در شهرک ننله بازدید کرد.
وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: این واحد تولیدی همانند سایر واحدهای تولیدی استان از حمایت‌های قضائی دادگستری استان برخوردار است.
رئیس‌کل دادگستری استان کردستان ضمن تأکید بر لزوم ورود جدی ادارات راه و شهرسازی و آب و فاضلاب شهری و همچنین بانک کشاورزی استان در راستای رفع مشکلات موجود در این واحد تولیدی، اظهار کرد: مقرر شده مشکلات این واحد تولیدی ابتدا در کارگروه فنی و حقوقی ذیل ستاد اقتصاد مقاومتی بصورت کارشناسی بررسی شود و نتیجه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان با حضور اعضای مربوطه بررسی و اتخاذ تصمیم نهایی شود.
حسینی افزود: در سال مهار تورم و رشد تولید، اگر دادگستری استان شاهد سستی و اهمال مدیر یا مسوول هر کدام از ادارات اجرایی در زمینه رفع موانع تولید باشد، در راستای دستورالعمل ترک‌فعل مدیران، موضوع را با جدیت بررسی و برخورد مقتضی را انجام خواهد داد.
مدیر این واحد تولیدی نیز در جریان این بازدید گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت 40 هزار مترمربع واقع شده که در پنج هزار مترمربع زیربنای آن تعداد 200 استخر پرورش ماهی وجود دارد و در صورت برطرف شدن موانع، توان تولید 150 تن ماهی سالمون در سال را دارد.
وی افزود: هم‌اکنون این واحد تولیدی که به جهت مشکلات جدی که با آن مواجه است در آستانه تعطیلی کامل است و با پنج نفر مشغول به تولید است که در صورت رفع موانع موجود، میزان اشتغال این شرکت به 40 نفر خواهد رسید.

  لینک
https://www.sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/71651