کد خبر : 79766
تاریخ : 1402/12/3
گروه خبری : صنعت،تجارت و معدن

افتتاح هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی آن در سنندج

معاون امور بازرگانی و توسعه و تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان شامگاه سه‌شنبه در حاشیه افتتاح هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی آن در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور 38 شرکت تولیدکننده داخلی امروز آغاز به‌کار کرد.

طه سمیعی با بیان اینکه برپایی چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در توسعه صادرات چنین اقلامی به منطقه اقلیم کردستان عراق تأثیر بسیاری داشته باشد، اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز سه‌شنبه اول اسفند ماه افتتاح و تا چهارم اسفندماه سال جاری برپا خواهد بود و علاقه‌مندان به حوزه صنعت صنایع ساختمانی می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

وی افزود: از 38 واحد حاضر در این نمایشگاه هشت واحد آن مربوط به تولیدکنندگان استان کردستان است و 30 واحد دیگر از هفت استان تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی و فارس در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

معاون امور بازرگانی و توسعه و تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: در این نمایشگاه سعی شده توانمندی واحدهای تولیدی استان به معرض نمایش گذاشته شود تا بتوان در توسعه صادرات داخلی و خارجی این محصولات گام مهمی برداشت.

  لینک
https://www.sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/79766