کد خبر : 79895
تاریخ : 1402/12/7
گروه خبری : شهر

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر:

چهره شهر را با پوسترهای کاغذی تبلیغاتی، مخدوش نکنیم

مهدی بهرامی اظهار کرد: از بامداد روز پنجشنبه سوم اسفندماه هم‌زمان با آغاز تبلیغات انتخاباتی، شاهد بی‌مهری برخی از نامزدهای انتخاباتی با فضای شهری بودیم.

بهرامی تأکید کرد: پاک‌سازی این حجم از تبلیغات در آستانه سال نو، کار ساده‌ای نیست و نیازمند هزینه و افزایش حجم کاری نیروهای شهرداری است و چهره ناخوشایندی از شهر در آستانه استقبال از بهار 1403 به‌جای می‌گذارد.

وی ضمن قدردانی از نامزدهای انتخابات که با افزایش شورونشاط زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم می‌کنند، تصریح کرد: آغاز تبلیغات انتخاباتی با ایجاد انگیزه برای حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، آغازی دیگر از صحنه کارزار کشور برای مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب است و مردم از نامزدهای انتخابات انتظار دارند در فعالیت‌های تبلیغاتی خود التزام عملی به قانون داشته باشند.

بهرامی با اشاره به اینکه 20 نقطه تبلیغات برای نصب تبلیغات پوستری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سطح شهر جانمایی شده است، افزود: با هدف رعایت عدالت، فراهم کردن مکان مناسب برای معرفی نامزدهای انتخاباتی و حفظ زیبایی منظر شهری، تدابیر لازم برای تبلیغات در شهر اندیشیده شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر از نامزدهای انتخاباتی درخواست کرد که قانون را ملاک عمل قرار دهند و اعضای ستاد انتخاباتی خود را در تبلیغات میدانی در سطح شهر مطابق با قانون راهنمایی کنند

 

  لینک
https://www.sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/79895