کد خبر : 79930
تاریخ : 1402/12/8
گروه خبری : دین و اندیشه

شهید معصوم‌علی سعادتی‌مهران:

از جنگ در راه خدا سستى نکنید

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

تبرک لحظاتمان با شهید معصوم‌علی سعادتی‌مهران:

در برابر ظلم و ستم استقامت کنید و در راه دین اسلام بکوشید که هرچه بکوشید، بازهم کمتر است. برادران گرامی‌ام! این آب و خاک مکتب اسلام است و بر گردن ما حق دارد. در حفظ آن کوشش کنید و نگذارید به دست خون‌خواران از بین برود.

خواهر و برادرم بر من و توست که تا آخرین نفس با کفار بجنگیم، باشد که این کارهاى ما زمینه‌اى باشد براى انقلاب مهدى (عج) و همیشه به فرمان‌ رهبر عزیزمان لبیک بگوییم. همیشه دعاگوى رهبر و ادامه‌دهنده راه شهیدان باشید؛ راضى باشید به رضاى خداوند و تسلیم باشید در مقابل امر خداوند. از دادن قربانى به درگاه خداوند تعالى دریغ نکنید؛ با مال خود، فرزندانتان در راه اسلام جهاد کنید، از قضا و قدرت نهراسید، از جنگ در راه خدا سستى نکنید.‌

 

 

  لینک
https://www.sepehrnewspaper.com/Press/ShowNews/79930