1398/12/27 11:32:10
*
0
18683

استقبال هنرمندان کارتون و کاریکاتور کردستان در مسابقه "ما کرونا را شکست می‌دهیم"

 امین مرادی در گفت‌وگویی در سنندج با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه بین‌المللی «ما کرونا را شکست می‌دهیم»  با دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی، اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری در این شرایط در کشور ما با استفاده از بسترهای ارتباطی به ویژه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

وی با اشاره به حضور اصحاب فرهنگ و هنر در تمامی عرصه‌ها ادامه داد: امروز نیز هنرمندان با درک درست شرایط و در راستای رسالت اجتماعی خود به شیوه‌های مختلف به منظور مقابله با ویروس کرونا وارد میدان شده‌اند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان در خصوص استقبال هنرمندان کارتونیست از اولین مسابقه بین‌المللی کارتون "ما کرونا را شکست می‌دهیم" گفت: بر اساس اعلام دبیر این جشنواره استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان داخلی و خارجی از این جشنواره صورت گرفته است. 

مرادی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان کردستان در حوزه کارتون و کاریکاتور، افزود: هم اکنون کردستان یکی از استان‌های صاحب عنوان در عرصه کاریکاتور کشور به شمار می‌رود و این مهم را می‌توان در راستای درخشش هنرمندان کارتونیست کردستان در جشنواره‌های معتبر داخلی و خارجی به خوبی مشاهده کرد.

وی ادامه داد: هنرمندان خانه کارتون و کاریکاتور حوزه هنری به صورت جدی در حال خلق آثار متناسب با این جشنواره هستند و چندین اثر از این هنرمندان در این جشنواره به ثبت رسیده است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان  ضمن دعوت از هنرمندان کارتونیست کردستانی برای حضور پرشور در این مسابقه بین المللی، اظهار کرد: انتظار می‌رود که هنرمندان کردستانی بار دیگر با حضور قابل توجه در این مسابقه هم جایگاه استان را در این عرصه ارتقاء دهند و هم اینکه رسالت و نقش اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهند.

لازم به یادآوری است: فراخوان مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور "ما کرونا را شکست می‌دهیم" ۱۱ اسفندماه منتشر شد و هنرمندان تا ۱۱ فروردین ۹۹ فرصت دارند با ارسال اثر به پست الکترونیک coronacontest@gmail.com  دراین مسابقه شرکت کنند.

 


منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"