1400/7/3 09:33:56
*
0
46321
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور:

حل مشکلات عشایر کرمانشاه نیازمند پیگیری مسئولان است

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: حل مشکلات عشایر استان کرمانشاه مانند نهاده و مسائل درمانی، نیازمند پیگیری مسئولان است.

احمد سعیدی صبح روز پنجشنبه در سفر به استان کرمانشاه در میان عشایر کوچ‌رو ایل ذوله حاضر شد و اظهار کرد: عشایر کشور ازجمله اقشار پُرتلاش در زمینه کمک به اقتصاد کشور هستند و همه مسئولان کشور باید تمام تلاش خود را در راستای به حداقل رساندن دغدغه‌های مردم به‌کار بگیرند.

وی افزود: در این دیدار شاهد مشکلاتی در بخش‌های مختلف ازجمله کمبود نهاده‌های دامی، سرانه آرد مصرفی، مسائل درمانی و بهداشتی، نداشتن مرتع، عدم حمایت کافی از عشایر و غیره بودیم که تلاش می‌شود در راستای کاهش این دغدغه‌ها با مدیران و مسئولان مربوطه جلساتی برگزار و این مشکلات مطرح شود.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور تصریح کرد: ما به‌عنوان سازمان بسیج عشایری کشور هر آنچه از مشکلات عشایر کوچ‌رو در استان کرمانشاه و دیگر استان‌ها که با کمک سپاه و بسیج حل شود به‌طور جدی پیگیری خواهیم کرد تا مشکلات برطرف شود و کار به نتیجه برسد.

سعیدی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حل مشکلات جامعه عشایری، گفت: عشایر ازجمله اقشار پُرتلاش اما کم‌توقع کشور هستند که هم در دوران انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس ولایت‌مداری خود را به اثبات رسانده و تا به امروز یار و یاور نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند و وظیفه همه ما مسئولان است که دغدغه‌مندی‌های آنان را به حداقل برسانیم.

وی در این دیدار از آقای مراد یوسفی پدر شهیدان علی، محمد و محسن یوسفی که بر اثر برخورد با مین‌های به‌جای‌مانده از جنگ تحمیلی در منطقه فکه در استان خوزستان به شهادت رسیدند، با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"