1400/7/3 09:57:17
*
0
46333

برگزاری دوره‌های ورزشی در همدان منوط به خروج از وضعیت قرمز کرونا است

سپهرغرب، گروه ورزشی: مسئول آکادمی آموزش هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان گفت: تشکیل و برگزاری فعالیت‌ها و دوره‌های آموزشی ورزشی در استان منوط به خروج از وضعیت قرمز کرونایی است.

علیرضا نوروزی اظهار کرد: هم اینک در چندین رشته مربیگری، تئوری مربیگری و نیز کارگاه‌های ورزشی نام‌نویسی صورت گرفته اما مجوز برگزاری دوره نداریم.

وی بیان کرد: دلیل این عدم فعالیت نیز قرار گرفتن استان همدان در وضعیت قرمز کرونایی است که امکان برگزاری دوره حضوری را نمی‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: صدور مجوز از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی همدان برای برگزاری دوره‌های مربیگری نیز براساس رنگ‌بندی کرونایی صورت می‌گیرد و انجام آن در وضعت قرمز ممنوع است.

مسئول آکادمی آموزش هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان یادآور شد: به محض تغییر رنگ‌بندی استان همدان و خروج از وضعیت قرمز نسبت به برگزاری دوره‌های مربیگری اقدام خواهیم کرد.

نوروزی افزود: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از دوره‌های آموزشی این هیئت شده است و متقاضیان بی‌صبرانه منتظر شروع کلاس‌ها هستند.

وی اضافه کرد: این استان رکورددار برگزاری دوره‌های مربیگری و کارگاه‌های دانش افزایی رشته‌های زیرمجموعه ورزش همگانی کشور است.

سال گذشته بیش از 20 دوره آموزشی به‌صورت آنلاین و حضوری توسط هیئت ورزش‌های همگانی همدان برگزار شد.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"