1400/8/6 09:10:13
*
0
47545
نماینده‌ ملایر:

آیت‌الله فاضلیان عمر خود را در سنگر انقلاب صرف کرد

سپهرغرب، گروه خبر: نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله فاضلیان تمام عمر خود را در سنگر اسلام و انقلاب صرف کرد و با خطبه‌های روشنگر خویش، در تقویت بنیان‌های مذهبی و فکری مردم تلاشی مجاهدانه داشت.

حجت‌الاسلام «احد آزادیخواه» روز چهارشنبه در آیین نخستین سالگرد «آیت‌الله سیدرضا فاضلیان» اظهار کرد: این عالم ربانی با رفتار الهی خود همچون پدری معنوی برای طلاب و مردم شهرستان ملایر بود.

وی با بیان اینکه خدمات ارزنده آیت‌الله فاضلیان همیشه ماندگار است، ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام (ص) در جایگاه تبلیغی و روحانیت فعالیت می‌کردند.

حجت‌الاسلام آزادیخواه با اشاره به خدمات این عالم ربانی به‌ویژه در دوران جنگ تحمیلی در شهرستان ملایر، بیان کرد: در کوران دفاع مقدس آیت‌الله فاضلیان به جبهه‌های نبرد سرکشی می‌کرد و رفتار و حضور وی همواره موجب دلگرمی رزمندگان اسلام بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت درگذشت عالم ربانی آیت‌الله فاضلیان عنوان کردند: «این روحانی انقلابی و مردمی در همه دوران‌های حساس انقلاب و دفاع مقدس، همچون پدری مهربان به جوان‌های مجاهد و فداکار انگیزه و امید می‌بخشید و کانون‌های تحرک مردمی را گرم نگه می‌داشت».

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"