1400/9/3 09:44:50
*
0
48828
به همت روزنامه سپهرغرب در شهرستان نهاوند صورت می‌گیرد؛

برگزاری دومین دوره مسابقات جام شهدای رسانه استان همدان


سپهرغرب، گروه خبر: دومین دوره مسابقات جام شهدای رسانه استان با حمایت روزنامه سپهرغرب در شهرستان نهاوند برگزار می‌شود.

مسئول بسیج رسانه نهاوند گفت: با کمک اداره کل ورزش و جوانان، بسیج رسانه، روزنامه سپهرغرب و سایر نشریات و خبرگزاری‌ها، مجتمع فرهنگی ورزشی مهندس علیمرادیان و هیئت‌های ورزشی فوتبال و دوومیدانی، دومین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی جام شهدای رسانه استان همدان به میزبانی نهاوند برگزار می‌شود.

علی سهرابی افزود: این مسابقات باعنوان گرامیداشت شهدای رسانه استان همدان یادبود شهدای رسانه شهیدان الله مرادنادری و رضا سوری و با حضور تیم‌های دوومیدانی نوجوانان استان و چهار تیم فوتبال لیگ برتری نوجوانان استان به میزبانی مجتمع فرهنگی ورزش علیمرادیان به مدت دو روز در 5 و 6 آذرماه برگزار می‌شود.

سهرابی با اشاره به اینکه دو شهید رسانه شهرستان نهاوند یعنی شهید الله مراد نادری و شهید رضا سوری هر دو از فوتبالیست‌های شهید این شهرستان هستند، اظهار کرد: همچنان که رئیس فدراسیون فوتبال چندی پیش اشاره کردند زنده نگه داشتن یاد شهدای ورزشکار به خصوص فوتبالیست و رسانه یکی از برنامه‌های این فدراسیون به عنوان معرفی الگوی اخلاقی به جوانان فوتبالیست و نسل امروز است.

مسئول بسیج رسانه نهاوند افزود: هدف از برگزاری این جام نیز معرفی هرچه بهتر شهدای رسانه در استان همدان به جامعه ورزشی و رسانه است؛ برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر دومین دوره این مسابقات نیازمند حمایت مالی و فرهنگی دستگاه‌های اجرایی مانند اداره ورزش و جوانان، بنیاد شهید و امور ایثارگران هستیم.

وی ابراز کرد: در پایان این مسابقات از تیم‌ها و نفرات برتر با اهدای جوایز و حکم قهرمانی تقدیر می‌شود؛ همچنین در حاشیه این مسابقات ضمن دعوت از دو خانواده شهید رسانه نهاوند، از آنان از طرف روزنامه سپهرغرب تقدیر می‌شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"