شناسه خبر:73313
1402/6/13 12:14:27

سپهرغرب-گروه خبر:استاندار کردستان سرمایه‌گذاری 205 میلیارد تومانی مخابرات طی پنج ماهه سال جاری و تلاش‌ و برنامه‌ریزی این مجموعه برای ایجاد و ارتقای زیرساخت‌های ارتباطی در استان را ستودنی و شایات تقدیر خواند.

اسماعیل زارعی‌کوشا در مراسم افتتاح 128 پروژه مخابراتی در کردستان اظهار کرد: جای بسیار خوشحالی است که مخابرات کردستان در زیرساخت‌های ارتباطی که جزو نیازهای استان است، پیشگام در کشور است و اهتمام جدی دارند.

وی تصریح کرد: هر اندازه پیشرفت می‌کنیم سهم سرمایه‌گذاری مخابرات و دستگاه‌های تابعه زیاد می‌شود.

وی اعلام کرد: کردستان در بسیاری از این پروژه‌ها پیشگام است و سهم خوبی در کشور داشته است که سرمایه‌گذاری بیش از 200 میلیارد تومان در سال گذشته کردستان و بیش از سال گذشته در پنج ماهه امسال سرمایه‌گذاری شده است شاخص‌های مهمی در موفقیت در کردستان است.

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: مخابرات بر اساس اولویت‌ها در استان سرمایه‌گذاری کرده است و این سرمایه‌گذاری در تمام شهرستان‌ها بوده که بیانگر برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی است.

زارعی‌کوشا اضافه کرد: هر اندازه پیش می‌رویم نیازهای جامعه بیشتر می‌شود ضمن اینکه تقاضاها هم نسبت به گذشته متفاوت‌تر است.

وی گفت: زیرساخت‌ها و فناوری‌های حوزه ارتباطی سالانه و روزانه ارتقا پیدا می‌کند و موجب پیشرفت می‌شود که نیاز است بیش از گذشته در تخصیص اعتبارات و تجهیزات به مخابرات توجه شود.

وی ادامه داد: امروز افتتاح این طرح‌ها نقطه عزیمتی برای ماه‌های باقی‌مانده از سال است و این حجم سرمایه‌گذاری و خدمت‌رسانی توقع ما از مخابرات را بیشتر می‌کند.

استاندار کردستان عنوان کرد: کردستان در فایوجی هم جز استان‌های پیشگام است و همین بیانگر بالندگی مخابرات کردستان در کشور است که بنده از مدیر و مجموعه مخابرات استان تشکر می‌کنم.

 

 

شناسه خبر 73313