1400/7/1 09:38:29
*
0
46278
همزمان با هفته دفاع مقدس؛

بیش از پنج هزار بسته معیشتی و آموزشی در کردستان توزیع شد

سپهرغرب، گروه خبر: بیش از پنج هزار بسته معیشتی و آموزشی شامل چهار هزار و 175 بسته معیشتی و یک هزار و 300 بسته آموزشی همزمان با هفته دفاع مقدس در کردستان توزیع شد.

آیین توزیع این بسته‌های معیشتی روز چهارشنبه با حضور استاندار کردستان و فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در قالب طرح کمک‌های مومنانه در سالن ورزشی سپاه برگزار شد.

استاندار کردستان در این آیین اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا برخی از مشاغل حتی تعطیل شد و برخی از خانواده‌ها از درآمد حداقلی هم محروم شدند و رخداد کمک‌های مومنانه که به خانواده‌های کم درآمد، جای تقدیر دارد.

بهمن مرادنیا با بیان اینکه کمک‌های مهمی در این مدت صورت گرفته و کار بزرگی بوده است اضافه کرد: بسیاری از خیرین به صورت گمنام وارد شده و در این زمینه کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه در کردستان صمیمیتی وجود دارد که بیشتر خود را بروز داده است ادامه داد: در روزهای اول شیوه کرونا،‌مشکلات و کمبودهای زیادی بود اما امروز همه کمبودها رفع شده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان هم در این آیین گفت: تاکنون180 میلیارد تومان بسته‌های مختلف کمک‌های مومنانه در چند مرحله تهیه و توزیع شده است.

سردار سیدصادق حسینی افزود: در راستای طرح شهید سلیمانی فعالیت‌هایی همچون بیماریابی، قرنطینه و هدایت و کمک به مبتلایان و درمان آنها هم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم 100 درصد جامعه هدف از واکسن بهره‌مند شوند یادآور شد: 24 مرکز مشترک و تجمیعی واکسیناسیون در استان شروع به کار کرده است و تاکنون بیش از 700 هزار دز واکسن در استان تزریق شده است.

سردار حسینی اضافه کرد: در این مرحله نیز پنج هزار و 475 بسته معیشتی و آموزشی، 117 دستگاه کپسول اکسیژن و 20 دستگاه اکسیژن ساز به ارزش سه میلیارد و 55 میلیون تومان که در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می‌گیرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"