1400/9/3 09:18:10
*
0
48817

موانع پیش روی پنج واحد تولیدی در استان همدان برداشته شد


سپهرغرب، گروه خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان از بررسی موانع و مشکلات پنج واحد تولیدی استان خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با مشکلاتی مواجه بودند که در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان موانع پیش روی آن‌ها برداشته شد.

«ظاهر پورمجاهد» روز سه‌شنبه در چهل‌وپنجمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان افزود: کارخانه‌های صنعتی ملایر، سپیدماسه کبودراهنگ، کیمیاطب همدان، واحد صالحی پیمان در بهار، بررسی مشکل گازرسانی واحدهای بخش کشاورزی جاده ملایر، پنج واحد تولیدی و صنعتی هستند که مشکلاتشان رفع شد.

وی با تأکید بر تعامل و همکاری بیشتر بانک‌های استان با تولیدکنندگان، گفت: سیستم بانکی با تأمین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی می‌تواند فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی را سرعت ببخشد.

پورمجاهد افزود: تمامی بانک‌های استان به‌خصوص بانک ملی به‌عنوان دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان، وضعیت تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی را تسریع کنند و این موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: سوخت‌رسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی یکی از کارهای اساسی است؛ گازرسانی به 19 واحد دامداری و مرغداری (از 25 مورد) در مسیر جاده ملایر انجام شده و 6 مورد باقی‌مانده در بازدید نماینده استانداری رسیدگی می‌شود.

پورمجاهد تصریح کرد: واحدهای تولیدی در مرحله نخست باید در سامانه ستاد تسهیل به نشانی http://tashil.stsm.ir تقاضای خود را ثبت کنند و سپس درخواست آن‌ها در اختیار دستگاه مربوطه قرار می‌گیرد تا درصورت رفع نشدن مشکل، موضوع در ستاد تسهیل استان مطرح و برای رفع آن تصمیم‌گیری شود.

وی تأکید کرد: مشکلات مطرح‌شده در این مرکز توسط کارشناسان مستقر رسیدگی می‌شود و درصورت لزوم به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برای تصمیم‌گیری ارجاع می‌شود.

به گفته وی تیم مدیریتی اقتصادی در استان همدان با محوریت استاندار به‌صورت جدی و عملی حامی تولیدکنندگان هستند که علاوه‌بر جلسات ستاد تسهیل در هیئت خبرگان بانکی و شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی نیز مسائل و مشکلات این قشر مطرح و به‌صورت دقیق بررسی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان خاطرنشان کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به استناد قانون رفع موانع کسب‌وکار ایجاد شده و به‌صورت جهادی و انقلابی به وظایف خود عمل کرده و در این راستا از پیشنهادات صاحب‌نظران و اندیشمندان استقبال می‌کند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"