1400/9/6 09:49:58
*
0
48941
فرمانده سپاه کردستان:

نخبگان دنبال خلاقیت و نوآوری باشند


سپهرغرب، گروه خبر: فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: نخبگان دنبال خلاقیت و نوآوری باشند و در ارائه طرح و ررنامه‌هاق خو کپی‌برداری نکنند.

سردار سیدصادق حسینی در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کردستان که در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان اظهار داشت: سخنرانی در محضر دوستان اهل علم‌ و نخبه کار سختی است.

وی با بیان اینکه افراد برتر این جشنواره علمی براساس صلاحیت افراد انتخاب شده‌اند، گفت: علم انسان را از تاریکی به روشنی می‌رساند و مسیر آینده را ترسیم می‌کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه پیشرفت علم باعث توسعه کشور و موانع را از پیش‌رو بر می‌دارد، تصریح کرد: قرآن انسان را به سمت کسب علم دعوت کرده و به این امر بسیار تاکید شده است.

وی با تاکید بر اینکه نخبگان دنبال خلاقیت و نوآوری باشند، به بازگویی گوشه‌ای از رسادت‌ها و خلاقیت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس پرداخت و افزود: انقلاب و جنگ تاریخی از علم را به روی ما گشود که هرکدام درسی برای جوانان امروزی است.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: در طول 43سال اخیر در حوزه‌های مختلف همچون علمی و تجهیزات پیشرفت‌های زیادی در کشور داشته‌ایم که به همت جوانان نخبه بوده است.

سردار حسینی تاکید کرد: نخبگان در ارائه طرح و برنامه‌های خود کپی‌بدداری نکنند و برای پیشرفت هرچه بیشتر، مطالب نو ارائه دهند.

در پایان این مراسم از داوران و نفرات برتر جشنواره جهادگران علم و فناوری استان کردستان تجلیل شد‌.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"