شناسه خبر:80487
1402/12/21 12:52:07

سپهرغرب، گروه خبر: استاندار ایلام با بیان اینکه خودکفایی و ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد کاری بسیار ارزشمند و امیدآفرین است، گفت: کمیته امداد در تحقق اهداف اشتغال موفق عمل کرده است.

حسن بهرام‌نیا روز یکشنبه در جشن خودکفایی و توانمندسازی 2200 مددجو و اهدای 360 جهیزیه به نوعروسان استان ایلام، با بیان اینکه کمیته امداد، یادگار امام راحل است، اظهار کرد: پس از انقلاب، افراد مستمند جامعه نیازمند حمایت و پشتیبانی بودند که با دستور امام راحل کمیته امداد تأسیس شد و به‌واسطه تأسیس این نهاد، افراد نیازمند مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفتند.

وی افزود: پس از تأسیس کمیته امداد افرادی که نیازمند بودند مورد حمایت قرار گرفتند و افراد تحت حمایت و مددجو پس از توانمند شدن از چرخه کمیته امداد خارج و افراد نیازمند دیگر جایگزین این افراد می‌شوند.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: کمیته امداد به رسالت واقعی خود یعنی تحقق اشتغال عمل کرده است و در راستا برای اعطای وام‌های خود اشتغالی بانک‌ها نیز همراهی خوبی داشتند.

بهرام‌نیا یادآور شد:امروز به 360 نوعروس در استان که تحت پوشش کمیته امداد بودند هر نوعروس پنج قلم کالای اساسی اهدا شد.

وی گفت: خودکفایی نیازمندان با حمایت کمیته امداد و اهدا جهیزیه به نوعروسان یک اقدام بسیار ارزشمند و پسندیده است که توسط کمیته امداد صورت می‌گیرد و دولت افزون بر آن، کمک‌هایی به جامعه هدف دارد که این کمک‌ها استمرار خواهد داشت.

360 سری جهیزیه (1800 قلم کالای اساسی ) به ارزش یک هزار و 150 میلیارد ریال تحویل نوعروسان مددجوی ایلامی شد.

شناسه خبر 80487