1398/12/13 08:05:32
*
0
18086

لغو برگزاری جشنواره نوروزی مبل و منبت ملایر

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس هیئت‌مدیره بازار بزرگ مبل ملایر گفت: جشنواره نوروزی مبل و منبت ملایر که قرار بود 30 اسفندماه برگزار شود به دلیل وضعیت فعلی و شیوع کرونا به زمان دیگری موکول شد.

یدالله کریمی اظهار کرد: به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامت شهروندان ملایری و هم‌وطنان، جشنواره نوروزی مبل و منبت ملایر برگزار نخواهد شد.

وی افزود: این جشنواره که قرار بود از 30 اسفندماه امسال تا دهم فروردین 99 برگزار و تبلیغات گسترده آن از رسانه ملی پخش شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

رئیس هیئت‌مدیره بازار مبل ملایر به ممنوعیت خرید مصنوعات چوبی از استان قم اشاره و تصریح کرد: این اقدام با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت فعالان این صنعت، انجام شده‌است.

کریمی با بیان اینکه در این زمینه به فرمانداری ملایر نیز اطلاعیه اعلام شده‌است، اضافه کرد: طبق تأکیدات انجام‌شده، ورودی و خروجی این شهرستان کنترل می‌شود.

وی ضمن تأکید بر حفظ بهداشت فعالان این حوزه، ادامه داد: تمهیدات اندیشیده شده، برای جلوگیری از شیوع کرونا در ملایر و حفظ سلامتی فعالان بخش مبلمان این شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: در این اطلاعیه از رانندگان مجموعه حمل‌ونقل صنایع چوب خواسته شده از بارگیری مصنوعات چوبی از استان قم خودداری کنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"