1399/4/22 00:03:52
*
0
24845
کیانوش اسلامی مطرح کرد؛

دستمزد بازیگران، مثل قیمت مسکن بالا می‌رود

 

کارگردان فیلم سینمایی «پلاسما»، ضمن اشاره به پایان نگارش فیلمنامه این اثر و درخواست پروانه ساخت برای آن،‌ تعدادی از بازیگران این پروژه را معرفی کرد.

کیانوش اسلامی؛ نویسنده و کارگردان درباره فعالیت‌های جدید خود گفت: به‌تازگی آخرین مراحل بازنویسی و نگارش فیلمنامه «پلاسما» را به پایان رسانده‌ام، همچنین مراحل اولیه پیش‌تولید این فیلم در مؤسسه فوژان‌فیلم آغاز شده و اوایل این هفته، درخواست پروانه ساخت این فیلم به سازمان سینمایی ارائه خواهد شد.

وی بیان کرد: این فیلمنامه؛ داستانی فلسفی و معمایی دارد و کسانی که به فیلم‌هایی از گونه «پلتفرم» علاقه دارند، می‌توانند مخاطب این نوع فیلمنامه باشند.

این کارگردان توضیح داد: متأسفانه به‌دلیل مسایل اقتصادی و همچنین پرهزینه بودن ساخت فیلم، باید تمام شرایط را درنظر گرفت که در فصل و زمان مناسب بدون هدردادن سرمایه، بتوانیم این فیلم را جلوی دوربین ببریم.

این نویسنده در ادامه بیان کرد: قصد دارم از بازیگران خاصی در نقش‌های اصلی این فیلم استفاده کنم، ولی هرروز دستمزد بازیگران به‌جای آنکه روبه‌تعادل برود، در عین ناباوری مانند قیمت مسکن و زمین بالا می‌رود!

وی درباره ترکیب فعلی بازیگران این پروژه توضیح داد: حضور منوچهر زنده‌دل، غزال نظر و فرید ولی‌زاده در این فیلم قطعی شده است.

اسلامی در پایان و درباره داستان «پلاسما» گفت: در خط داستانی این فیلم، آمده است «ما در یک درصدی از جهان زندگی می‌کنیم که در آن، حالتی از ماده به‌جز پلاسما غلبه دارد.»

«پلاسما»؛ پنجمین ساخته بلند کیانوش اسلامی بعد از «پیچ فرعی»، «شکاف»، «جاده موریانه» و «چشمان زیبای طبقه آخر» است.


منبع: خبرگزاری مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"