شناسه خبر:43762
1400/5/4 10:42:56

سپهرغرب، گروه ورزشی: رئیس فدراسیون کبدی با بیان اینکه از نظر مباحث علمی ورزش فاصله زیادی با شرایط مطلوب داریم، گفت: انتقال و بهره‌گیری از دانش یک الزام در جامعه ورزش امروز است، از این‌رو انتظار می‌رود ورزشکاران در زمینه فراگیری آموزش‌های ورزشی اهتمام جدی داشته باشند.

عباس خواجه‌اورسجی در مجمع انتخاباتی هیئت کبدی لرستان، با تأکید بر داشتن برنامه جهت توسعه، اظهار کرد: با توجه به شناخت کافی و کامل از ورزش کبدی، تمام نقاط قوت و ضعف شناسایی و برنامه راهبردی با استفاده از توانمندی‌ها و نیروهای متخصص تهیه و تدوین شد.

وی خاطرنشان کرد: 20 کمیته تخصصی در فدراسیون کبدی ایجاد شد، همچنین برنامه‌های کاربردی برای تثبیت عناوین قهرمانی در اولویت قرار گرفت.

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به موفقیت‌های رشته ورزشی کبدی در رویدادهای ملی و بین‌المللی، بیان کرد: کسب کرسی‌های بین‌المللی از دیگر راهبردهای فدراسیون بوده که تلاش خواهیم کرد به بهترین شکل در جهت تحقق این مهم گام برداریم.

خواجه‌اورسجی با بیان اینکه از نظر مباحث علمی ورزش فاصله زیادی با شرایط مطلوب داریم، گفت: انتقال و بهره‌گیری از دانش یک الزام در جامعه ورزش امروز است، از این‌رو انتظار می‌رود ورزشکاران در زمینه فراگیری آموزش‌های ورزشی اهتمام جدی داشته باشند.

شناسه خبر 43762