1400/5/26 13:06:35
*
0
44604

ورود خودروهای غیربومی به استان همدان کاهش محسوسی داشته است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: از دیروز شاهد کاهش محسوس ورود خودروهای غیر بومی به همدان هستیم.

سرهنگ فرخ جمالی اظهار داشت: از ظهر روز یکشنبه نیروهای ما در مبادی ورودی شهر مستقر شده و مانع ورود خودروهای غیربومی و مسافران به شهر همدان هستند.

وی با تاکید بر اینکه در روز نخست شروع محدودیت‌ها خودروهای غیر بومی که بیشتر از استان‌های خوزستان، تهران و کرمانشاه بود اصرار به ورود به شهر همدان را داشتند، تصریح کرد: نیروهای مستقر در ورودی شهر از ورود این خودروها ممانعت و آن‌ها را بازگرداندند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه هرگونه تردد خودروهای غیربومی در شهر منجر به اعمال قانون و جریمه می‌شود، عنوان کرد: تا زمان بهتر شدن شرایط کرونا در همدان خودروهای غیربومی اجازه تردد ندارند.

جمالی با تاکید بر اینکه راه‌های منتهی به اماکن تفریحی و گردشگری همدان مسدود است، تصریح کرد: خودروهایی که وارد این محدوده شوند جریمه می‌شوند.

وی با بیان اینکه بار ترافیک و تردد خودروهای بومی در سطح شهر کاهش یافته، اظهار داشت: به دلیل خلوتی جاده‌ها و افزایش سرعت خودروها آمار تصادفات حرجی در روزهای گذشته بالا رفته که از رانندگان تقاضا داریم نسبت به رعایت سرعت مجاز توجه بیشتری داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از تغییر ساعت محدودیت‌های تردد شبانه خبر داد و گفت: خودروهای شخصی از ساعت 24 تا 3 بامداد اجازه تردد ندارند.


منبع: خبرگزاری تسنیم

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"