1400/7/3 09:37:26
*
0
46323

بیش از پیش به اعتبارات در زمینه کشاورزی استان ایلام توجه می‌شود

سپهرغرب، گروه خبر: وزیر جهاد کشاورزی گفت: در وزرات کشاورزی بیش از گذشته در تزریق اعتبارات به این استان که از همه لحاظ ظرفیت خوبی دارد توجه کنیم توجهی که ثمره‌اش اقتصاد شکوفا کشور و آبادانی مناطق محروم است.

سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی روز پنج شنبه در ادامه سفر خود به استان ایلام ضمن بازدید از کارخانه خوراک دام و طیور واقع در شهرک صنعتی شباب گفت: سعی داریم در وزرات کشاورزی بیش از گذشته در تزریق اعتبارات به این استان که از همه لحاظ ظرفیت خوبی دارد توجه کنیم توجهی که ثمره‌اش اقتصاد شکوفا کشور و آبادانی مناطق محروم است.

وی افزود: ظرفیت تولید سالانه این مرکز هفت هزار و 2٠٠ تن است که روزانه 2٠ الی 25 تن خوراک دام در این مکان عرضه می‌شود و این یک نقطه مثبت در اقتصاد کشور و اشتغال جوانان بومی منطقه می‌تواند باشد.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی برای تکمیل سد چناره شهرستان چرداول نیز برنامه‌هایی دارد و امیدواریم این طرح نیز با تزریق اعتبار در اسرع وقت به اتمام برسد.

وی ادامه داد: سرمایه اولیه راه اندازی کارخانه خوراک دام 4٠٠ میلیارد ریال و سرمایه در گردش نیز 3٠٠ میلیارد ریال است که با حمایت‌های ویژه و تسهیلات و رفع موانع پیشرو قطعا خواهیم توانست تولید و اشتغال بیشتری فراهم کنیم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"