1400/7/3 10:14:29
*
0
46343

وقتی تصویری در آینه نیست!

سپهرغرب، گروه فرهنگی: رمان «دختر آن‌سوی آینه» نوشته الیستا آقائی به‌تازگی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شده است.

در این‌کتاب که داستانش در گروه «رمان‌ژانر» جا دارد، مخاطب با دنیایی روبروست که در آن، دیگر تصویری در آینه دیده نمی‌شود. سایه‌ها، جهان آن‌سوی آینه را تسخیر کرده‌اند و دیگر آینه‌ها حکم گذرگاهی را برای ورود مرگ و تباهی به دنیای آدم‌ها دارند.

بازماندگان جهان آن‌سوی آینه که زمانی تصویر آدم‌ها بوده‌اند، با عبور از گذرگاه، به این‌سو پناه آورده‌اند تا شاید از نابودی به دست سایه‌ها در امان بمانند. در نتیجه جنگی بزرگ در می‌گیرد؛ جنگی که به یک آخرالزمان ختم می‌شود. پس از گذشت 6 سال، زمین و ساکنانش با وضعیت جدید کنار آمده‌اند و به ثباتی نسبی رسیده‌اند. البته نه تمام دنیا، نه تمام ساکنانش...  شخصیت اصلی رمان «دختر آن سوی آینه» بلورا نام دارد که تنها فردی است که همچنان تصویر خود را در آینه می‌بیند و چسبندگی میان او و تصویرش از بین نرفته است. بلورا برای فرار از گذشته‌ تلخ خود و پرده برداشتن از راز دختر آن‌سوی آینه، ناچار می‌شود به دنیای آشوب‌زده سفر کند، اما حقیقت فراتر از چیزی است که او تصور می‌کند...

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"