1400/9/4 09:47:22
*
0
48875

امدادرسانی به 1300 نفر حادثه‌دیده توسط هلال‌احمر استان مرکزی


سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی از ارائه خدمات امدادی به بیش از یک‌هزار و 300 نفر در حوادث و سوانح خبر داد.

علیرضا محمودی صبح روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموعاً از ابتدای سال جاری تا پایان روز 30 آبان‌ماه، 474 مورد مأموریت امداد و نجات انجام شده که از این تعداد 328 مورد در قالب عملیات و 92 مورد در قالب خدمات حضوری بوده است.

وی افزود: در این بازه زمانی خدمات‌رسانی به یک‌هزار و 306 نفر در حوادث مختلف در قالب این مأموریت‌ها صورت گرفت و297 نفر از مصدومین نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی خاطرنشان کرد: تعداد مأموریت‌های امداد و نجات در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش پنج درصدی، تعداد حادثه‌دیدگان افزایش هفت درصدی و انتقال مصدومین به مراکز درمانی نیز افزایش 19 درصدی داشته است.

محمودی درخصوص سایر مأموریت‌های امداد و نجات گفت: از ابتدای سال تاکنون 25 حادثه جستجو و نجات در کوهستان، 14 مورد حادثه مرتبط با مراکز صنعتی و کارگاهی و 6 مورد نیز سایر حوادث ازجمله برف و کولاک، ریزش آوار و غیره پوشش داده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی تصریح کرد: در آبان‌ماه سال جاری 58 مورد حادثه، 203 نفر حادثه‌دیده، انتقال 40 مصدوم به مرکز درمانی و 6 مورد نجات فنی در حوادث جاده‌ای حاصل تلاش نجاتگران جمعیت هلال‌احمر استان بوده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"