1400/9/4 09:57:18
*
0
48884

ظرفیت نیروهای انقلابی کردستان در اختیار استاندار جدید قرار می‌گیرد


سپهرغرب، گروه خبر: رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کردستان گفت: تمام توان و ظرفیت نیروهای انقلابی استان را در اختیار استاندار جدید قرار می‌دهیم.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات اظهار کرد: استان فرهنگی و ولایت‌مدار کردستان افتخار دارد که با رای قاطع به دکتر رئیسی و در واقع رای به گفتمان اصیل انقلاب، پایبندی خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده و در سخت‌ترین شرایط از مسیر انقلاب و رهبری عدول نکرده است.

وی ابراز امیدواری کرد، با بازگشت نیروهای انقلابی به صحنه مدیریت استان بر اساس مدل مدیریت جهادی و پاسخ به خواسته‌ها و انتظارات به حق مردم به احیای سرمایه اجتماعی کم‌رنگ شده که همانا رضایتمندی مردم است. به بهترین شکل ممکن تقویت شود.

این مسئول تصریح کرد: مردم نجیب و شریف کردستان اینک انتظار دارند شعارهای ریاست جمهوری را در عمل مشاهده نموده و شیرینی و حلاوت آن را احساس نمایند.

سادات گفت: ضمن حمایت از آقای زارعی‌کوشا، استاندار جوان و انقلابی که اکنون مسئول اجرایی کردن اهداف و برنامه‌های دولت آیت‌الله رئیسی است، با وی وظیفه و مأموریت مشترکی داشته و تمام توان و ظرفیت نیروهای انقلابی استان را در اختیار وی قرار می‌دهیم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"