شناسه خبر:48884
1400/9/4 09:57:18

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کردستان گفت: تمام توان و ظرفیت نیروهای انقلابی استان را در اختیار استاندار جدید قرار می‌دهیم.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات اظهار کرد: استان فرهنگی و ولایت‌مدار کردستان افتخار دارد که با رای قاطع به دکتر رئیسی و در واقع رای به گفتمان اصیل انقلاب، پایبندی خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده و در سخت‌ترین شرایط از مسیر انقلاب و رهبری عدول نکرده است.

وی ابراز امیدواری کرد، با بازگشت نیروهای انقلابی به صحنه مدیریت استان بر اساس مدل مدیریت جهادی و پاسخ به خواسته‌ها و انتظارات به حق مردم به احیای سرمایه اجتماعی کم‌رنگ شده که همانا رضایتمندی مردم است. به بهترین شکل ممکن تقویت شود.

این مسئول تصریح کرد: مردم نجیب و شریف کردستان اینک انتظار دارند شعارهای ریاست جمهوری را در عمل مشاهده نموده و شیرینی و حلاوت آن را احساس نمایند.

سادات گفت: ضمن حمایت از آقای زارعی‌کوشا، استاندار جوان و انقلابی که اکنون مسئول اجرایی کردن اهداف و برنامه‌های دولت آیت‌الله رئیسی است، با وی وظیفه و مأموریت مشترکی داشته و تمام توان و ظرفیت نیروهای انقلابی استان را در اختیار وی قرار می‌دهیم.

شناسه خبر 48884