شناسه خبر:55480
1401/2/28 10:07:21

سپهرغرب، گروه ورزشی: به‌مناسبت گرامیداشت سردار شهید شمسی‌پور مراسم اختتامیه فوتسال جام رمضان در سالن شاهد درگزین برگزار شد.

به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، به‌مناسبت گرامیداشت سردار شهید شمسی‌پور مراسم اختتامیه فوتسال جام رمضان با حضور امام‌جمعه، ریاست اداره ورزش و جوانان، هیئت فوتبال شهرستان و سایر دستگاه‌های اجرایی در سالن شاهد شهرستان درگزین برگزار شد.

شهید شمسی‌پور الگوی فاخر، مربی نمونه، فرمانده‌ مسئولیت‌پذیر، غواص شجاع و دلاوری بود که تا آخرین دقایق زندگی عاشقانه در راه حق کوشید و نامه شهادتش را در هنگام تفحص شهدا در عراق به دست گرفت. یاد این شهید بزرگوار را گرامی می‌داریم و به روح بزرگش درود می‌فرستیم، باشد که بتوانیم ادامه‌دهنده راه ایشان باشیم.

در پایان هیئت فوتبال شهرستان از هفت شرکت‌کننده این تیم به نام‌های تیم بوجاری کیان نیر، چاپ نقش الماس بهکندان، شهرداری قروه درگزین، شهید رضایی وسمق، امید نود شاهنجرین، لوکس اسپرت پشتجین و طلا و جواهری رحیمی تشکر کرد؛ همچنین از تیم‌های طلا و جواهری رحیمی، شهرداری قروه درگزین و چاپ نقش الماس بهکندان که به‌ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و تیم داوران و نیروی انتظامی با اهدای لوح و جوایزی تقدیر و تشکر به‌عمل آورد.

این جام یک هفته در ماه رمضان برگزار شده بود.

شناسه خبر 55480