شناسه خبر:56962
1401/4/2 14:18:17

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان، روز سه شنبه مورخ 31/3/1401 بازدیدی توسط خانجانی دادستان همدان و محبی‌نظر مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از شرکت دانش بنیان کنترل گاز اکباتان صورت پذیرفت.

این بازدید به منظور آشنایی هر چه بیشتر از روند تولیدات، فعالیت‌ها و محصولات شرکت کنترل گاز اکباتان انجام شد.

محمدرضا جعفری مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت کنترل گاز اکباتان ضمن معرفی شرکت و توانمندی‌های آن توضیحات کاملی را در خصوص اقدامات صورت گرفته، فرصت‌ها و موانع و مشکلات پیش روی این مجموعه صنعتی ارائه کرد.

لازم بذکر است شرکت دانش‌بنیان کنترل گاز اکباتان (سهامی عام) که هم‌اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات ایمنی، تنظیم و اندازه‌گیری گاز شهری در ایران مطرح است، در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های کلان ملی در ایجاد و توسعه شبکه گازرسانی سراسری، با هدف خودکفایی و قطع وابستگی کشور در زمینه تجهیزات مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران، شرکت‌های گاز استانی و مشترکان گاز طبیعی، شرکت‌های خودروساز و شرکت‌های آب، از سال 1362 با طراحی و ساخت رگولاتور گاز شهری پا به عرصه تولید تجهیزات صنایع نفت، گاز و آب گذاشت.

این شرکت با تکیه بر تجربیات، نیروهای متخصص و امکانات خود توانسته دستاوردهای ارزشمندی در بومی‌سازی، نوآوری، توسعه و بهبود مستمر تجهیزات و قطعات صنعت نفت و گاز برای پاسخگویی به انتظارات و نیازهای داخلی و خروج ارز از کشور به‌دست آورد.

در پایان این بازدید خانجانی دادستان همدان و محبی‌نظر مدیرعامل شرکت گاز استان همدان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده به لزوم اجرای قوانین حمایتی از تولید و تولیدکنندگان تاکید کرده و برای مدیران و کارکنان، توفیق بیشتر و حمایت از تولیدکنندگان داخلی را خواستار شدند.

شناسه خبر 56962