شناسه خبر:62984
1401/9/5 09:07:27

سپهرغرب، گروه خبر: نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: همه مسئولان باید به کاهش هزینه‌های تشریفاتی و اختصاص آن به رفع مشکلات محرومان توجه ویژه داشته باشند.

«آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی» روز پنجشنبه در دیدار با اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره گفتمان خدمت در اراک افزود: حذف برخی از اقدامات حاشیه‌ای و جایگزین کردن با اقدامات واجب از ضروریات است که باید مورد توجه مدیران و مسئولان قرار گیرد.
وی اظهار کرد: برگزاری این جشنواره اقدام بزرگی است که می‌تواند نقش مهمی در تقویت روحیه خدمت‌گزاری بین مسئولان و کارکنان نهادهای مختلف داشته باشد، اما باید کم‌هزینه و پُرفایده برگزار شود.
امام‌جمعه اراک با بیان اینکه روحانیت در همه جبهه‌ها پیشگام است، افزود: اطلاع‌رسانی از خدمات طلاب در سیل و زلزله و کرونا باید به‌صورت شبکه‌ای صورت گیرد تا مردم در جریان امور قرار گیرند.
وی اظهار کرد: هدف از اجرای همایش گفتمان خدمت، معرفی و ارائه مجاهدت‌های خاموش به‌صورت هنرمندانه است تا ایجاد انگیزه شده و فضای امید و نشاط در جامعه با معرفی کار خوب در بین مردم نهادینه شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی نیز گفت: از ابتدای برگزاری طرح گفتمان خدمت و جهاد تبیین به لطف خداوند استان مرکزی و استان مازندران برای اجرای طرح برگزیده شدند که این انتخاب را فرصتی ارزشمند برای تبیین خدمات می‌دانیم.
«مجید مؤمنی» با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره معرفی فعالیت‌های فعالان جهادی برای محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مناطق آسیب‌دیده است، افزود: ایجاد شبکه فعالان جهادی و هم‌افزایی و همکاری‌های مشترک، از دیگر اهداف جشنواره است.
وی با بیان اینکه با برگزاری این جشنواره به دنبال همگانی شدن گفتمان خدمت هستیم، بیان کرد: معرفی خدمات جهادی طلاب و روحانیت به سیل‌زدگان، زلزله‌زدگان و آسیب‌دیدگان کرونایی در قالب این جشنواره مورد توجه است.

شناسه خبر 62984