شناسه خبر:79896
1402/12/7 11:55:13

شهید یدالله خزایی در وصیت‌نامه خود آورده است: از دستاوردهاى انقلاب اسلامى حفاظت کنید و تا ظهور آقا امام عصر (عج) بیش‌ازپیش خود را برای حضور در میدان‌هاى جهاد مهیا کنید.

«شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید»، همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

تبرک لحظاتمان با شهید یدالله خزایی:

امت شهیدپرور! مبادا عناصر ناباب در لباس‌هاى مختلف تحت عنوان احزاب و گروه‌هایى دست پلیدشان را دراز کرده و خداى‌ناکرده میان شما شکاف ایجاد کنند یا اینکه شما را از رهبر بزرگوارمان جدا کنند. پیام هر رزمنده به دیگر برادران این است که از دستاوردهاى انقلاب اسلامى خوب حفاظت کنید و تا استقرار عدل و عدالت در جهان و ظهور آقا امام عصر (عج) همیشه بیش‌ازپیش خود را براى رزم و حضور در میدان‌هاى جهاد مهیا کنید.

 

شناسه خبر 79896