شناسه خبر:81737
1403/2/6 00:32:32
مسئول امور استان‌های فوتبال خیابانی کشور:

ثبت‌نام نخستین دوره مسابقات گل کوچک محلات استان مرکزی تمدید شد

مسئول امور استان‌های فوتبال خیابانی کشور گفت: ثبت نام نخستین دوره مسابقات گل کوچک محلات این استان تا 31 اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

سید عباس حسینی اظهار کرد: مسابقات فوتبال گل‌کوچک بر پایه هواداری از تیم‌های لیگ برتری در سه فاز شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود که فاز شهرستانی در 448 شهرستان، در فاز استانی در ذو منطقه آزاد و 31 استان و فاز کشوری به‌صورت متمرکز در یک استان برگزار می‌شود.

وی افزود: مکان‌های عمومی مانند میادین شهری، پارک‌ها و فضاهای باز عمومی می‌توانند برای برگزاری مسابقات فوتبال گل کوچک تدارک شده است.

مسئول کمیته فوتبال خیابانی استان مرکزی بیان کرد: ثبت نام از طریق سامانه رویداد فدراسیون ورزش‌های همگانی به آدرس Events.isfaf.ir تا 31 اردیبهشت ماه انجام می‌شود.

حسینی گفت: مسابقات فوتبال گل کوچک در رده سنی 18 سال به بالا ویژه دختران و پسران برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: هدف از برگزاری مسابقات گل کوچک خیابانی را عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش عدالت اجتماعی، نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی در بین محالت کشور، ایجاد فرصت مشارکت حداکثری برای شهروندان در رویداد گل کوچک و ارتقای سطح سالمت، نشاط و شادابی آنان، تشویق و ترغیب شهروندان به شرکت در فعالیت‌های ورزشی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنان، ترویج فرهنگ رقابت جوانمردانه، سالم و سازنده مبتنی بر توسعه پایدار، همچنین توجه به گسترش ورزش همگانی در مناطق کم‌برخوردار و توسعه فرهنگ هواداری است.


منبع: خبرگزاری مهر

شناسه خبر 81737